+380 67 408 70 35+380 67 408 70 35Ми гарантуємо європейську якість виробництва

Працюємо за європейськими стандартами.

Всі кроки процесу виробництва меблів чітко відпрацьовані, над кожним проектом працює більше 10 кваліфікованих спеціалістів.

Кожен проект проходить через три перевірочних етапи. Два при проектуванні та обов'язкове контрольне збирання на виробництві перед доставкою Замовнику.

Використовуємо тільки кращі матеріали та фурнітуру. Вони надійні та перевірені багатьма роками активної експлуатації.

Ми любимо людей та свою роботу, тому над кожним проектом працюємо як для себе :)

Етапи виробництва меблів від “Зона комфорту”.

Image placeholder

1. Розрахунок вартості меблів за Вашим дизайн-проектом.

Щоб зробити попередній розрахунок вартості наш спеціаліст опрацьовує більше 20 параметрів які стосуються ергономіки, особливостей приміщення, де будуть розташовані меблі, матеріалів та фурнітури яка може бути використана та Ваші побажання.Точний розрахунок вартості можливо зробити тільки після зустрічі в нашому салоні, щоб максимально повно та коректно прояснити усі деталі та вибрати найліпші матеріали та фурнітуру для Вашого проекту. При точному разрахунку ми обговорюємо з Вами вже більше 50-ти параметрів.

Image placeholder

2. Замір приміщення з використанням лазерного обладнання.

Після затвердження проекту та підписання договору на замір приміщення виїжджає спеціаліст виробництва по вимірах. За допомогою лазерного інструменту та спеціальної технології проходить точний вимір приміщення. Термін виміру одного меблевого виробу - від 1 до 3 годин.

Image placeholder

3. Розробка фінальних ескізів.

На підставі виміру, протягом 4-6 робочих днів, наш технічний спеціаліст формує детальні фінальні ескізи. До них входять: загальний кольоровий вигляд меблів із описом обраних матеріалів, фурнітури та точними розмірами. 

Image placeholder

4. Розробка конструкторської документації по проекту.

Після підписання Замовником фінальних ескізів, замовлення передається конструктору для подальшої роботи. Він створює детальні креслення всіх необхідних деталей та перелік фурнітури для Вашого проекту. Термін виконання конструкторських робіт 5-10 робочих днів. Після цього Ваше замовлення переходить на етап виробництва.


Image placeholder

5. Виробництво меблевих деталей.

В наших проектах ми використовуємо більше 15-ти видів фасадних та корпусних матеріалів, технологія виробництва яких відрізняється. Обробка всіх матеріалів (фрезерування, сверління, крайкування) відбувається на кращих в Україні верстатах з числовим програмним управлінням, а фарбування та лакування кращими австрійськими матеріалами ADLER. Тому термін їх виробництва складає від 5-ти до 20-ти робочих днів в залежності від виду обраних матеріалів для Вашого проекту.

Image placeholder

6. Контрольне збирання на виробництві.

Ми не перетворюємо оселю Замовника на столярний цех. Тому спочатку, обов’язково, збираємо Ваші меблі на виробництві, після чого проводимо контроль їх якості.
Термін контрольного збирання, одного меблевого виробу, 1-5 робочих днів в залежності від його складності.

Image placeholder

7. Доставка та установка у Замовника.

За декілька днів до дати установки, згідно договору, представник нашого виробництва телефонує Замовнику та домовляється про дату доставки замовлення.
Термін установки одного виробу - від 2 до 7 робочих днів в залежності від його складності.

Image placeholder

8. Здача проекту Замовнику.

Наша команда робить все можливе та неможливе для того, щоб Замовник був задоволений реалізацією проекту,а також був приємно вражений нашим сервісом.  Ми впевнені, що найкраща оцінка нашої роботи — це рекомендації друзям, колегам і знайомим.